Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

“Mars Lietuva” apdovanojo geriausius Klaipėdos rajono abiturientus

Šiemet jau trečius metus iš eilės penkiems geriausiai brandos egzaminus išlaikiusiems Klaipėdos rajono abiturientams įteikti 1000 litų vertės čekiai. Pinigines premijas šiais metais gavo Gerda Ramanauskaitė ir Goda Daugėlaitė iš Veiviržėnų vidurinės mokyklos, Dominykas Satkus ir Agnė Vasiliauskaitė iš Gargždų “Vaivorykštės” gimnazijos bei Greta Kaselytė iš Gargždų “Minijos” vidurinės mokyklos.

“Apdovanodami abiturientus norime juos paskatinti ir toliau siekti aukštumų, nuolat mokytis ir tobulėti, parodyti, jog už pastangas visada atlyginama. Svarbu turėti tikslą ir kryptingai jo siekti”, – sakė UAB “Mars Lietuva” vadovė Aušra Žemaitienė.

Skirtingai nei ankstesniais metais, šiemet nugalėtojai buvo renkami ne tik iš Gargždų, bet atskirai iš rajoninių Endriejavo, Priekulės Ievos Simonaitytės ir Veiviržėnų mokyklų. Šiais metais rajono abiturientai valstybinius egzaminus išlaikė labai gerai, visų valstybinių egzaminų įvertinimo vidurkis aukštesnis už šalies vidurkį.

“Planuoju studijuoti Kaune arba Vilniuje, todėl premiją skirsiu mokslams ir pragyvenimui. Nors gerai išlaikyti egzaminus norisi dėl platesnių stojimo galimybių, tačiau premija taip pat labai didelė paskata stengtis. Tai ypač aktualu skurdžiau gyvenantiems abiturientams”, – sakė viena iš laimėtojų Goda Daugėlaitė, Veiviržėnų vidurinės mokyklos abiturientė.

Geriausių abiturientų apdovanojimų iniciatoriai – Gargždų laikraštis “Banga”. Abiturientų vertinimo komisija buvo sudaryta iš Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus, laikraščio “Banga” ir bendrovės “Mars Lietuva” atstovų.

Abiturientams premijų čekiai įteikti diplomų įteikimo šventės metu. Praneša BNS.

 

 

Klaipėdos.info

(Visited 70 times, 1 visits today)