Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Danės krantinei – apsaugos priemonės

Klaipėdos miestas rugpjūčio 18-21 dienomis sulauks didelio būrio užsienio ir Lietuvos svečių Didžiųjų burlaivių regatos metu.


Šia proga pagrindiniu miesto akcentu ir susibūrimo vieta taps Danės upės pakrantės, kruizinių laivų terminalas ir UAB „Memelio miesto“ teritorija. Tikėtina, kad populiariausių renginių metu, jos sutrauks žymiai didesnius žmonių būrius.
Atsižvelgdamas į neseniai įvykusią tragediją per Jūros šventę, kai vienoje iš Danės krantinių nuskendo žmogus, reikšdamas didelį susirūpinimą, Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas kreipėsi į miesto savivaldybės administraciją su prašymu, kad Didžiųjų burlaivių regatos metu, būtų užtikrintas  žmonių saugumas Danės krantinės teritorijose.
„Tragiškas įvykis Jūros šventės metu, nuskendus į upę įkritusiam žmogui, byloja apie poreikį miesto administracijai taikyti skubias, kad ir laikinas, saugumo priemones, siekiant išvengti tolimesnių nelaimingų atvejų. Į jas turi įeiti tiek aktyvi prevencinė informacija apie pačių miestiečių dėmesį savo saugumui, tiek fizinės kliūtys vaikams ir suaugusiems įkristi į vandenį per krantinės suoliukų tarpus“ , – trumpai pakomentavo meras V.Grubliauskas.

 

 

Klaipėdos.info

(Visited 479 times, 1 visits today)