Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Klaipėdoje atidaryta pirmoji „Tiger“ parduotuvė

tiger1

Vos per 15 metų fenomenalų populiarumą Skandinavijoje įgijęs „Tiger“ parduotuvių tinklas įžengė į Klaipėdą. Prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ duris atvėrė pirmoji pajūryje ir šeštoji Lietuvoje „Tiger“ parduotuvė.

 

Skandinaviško dizaino, smagių spalvų prekių namams parduotuvė, kurioje nė viena prekė nekainuoja daugiau nei 50 litų pirkėjams pasiūlys įsigyti pačių įvairiausių daiktų ir aksesuarų namams ir virtuvei, kanceliarinių ir mokyklinių prekių, žaislų, kosmetikos, vonios aksesuarų.

 

„Tai – linksma parduotuvė, kuri dėl savo unikalios koncepcijos, derinti dizainą, spalvas ir nedideles, labai aiškias kainas, įgijo milijonus gerbėjų visame pasaulyje. Manau, naujovėms atviri klaipėdiečiai įvertins „Tiger“ prekes“, – sako Klaipėdos „Akropolio“ valdytojas Ovidijus Zibalis.

 

tiger2

1995 m. Kopenhagoje buvo atidaryta pirmoji „Tiger“ parduotuvė, o šiandien tinklui priklauso daugiau nei 170 parduotuvių Europos šalyse bei Japonijoje. Lietuvoje šiuo metu „Tiger“ parduotuvės veikia Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose.

 

Klaipėdos „Akropolyje“ taip pat atidaryta marškinių ir kaklaraiščių parduotuvė „7 Camicie“, siūlantį platų prekių pasirinkimą vyrams.

 

„Specializuotų parduotuvių vyrams Lietuvoje kol kas nėra daug. Todėl itališkais marškiniais ir kaklaraiščiais prekiaujanti „7 Camicie“ jau pirmą darbo savaitę sulaukė didžiulio susidomėjimo“, – pasakoja O.Zibalis.

 

Nuotraukose:

Pirmoji „Tiger“ parduotuvė Klaipėdoje

„7 Camicie“ vyrams siūlo itališkus marškinius ir kaklaraiščius

 

 

Klaipedos.info 

(Visited 509 times, 1 visits today)