Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Vieną aukščiausių perkamųjų galių turintiems rusų turistams – sveikatos turizmo paslaugos Lietuvoje

Lietuvos sveikatinimo ir sveikatingumo paslaugų teikėjai – sanatorijos, SPA viešbučiai, medicinos, diagnostikos, centrai- prisistatys Rusijos turizmo įmonėms ir savo paslaugomis sieks sudominti didžiulę Rusijos rinką. Valstybinis turizmo departamentas kartu su sveikatos turizmo paslaugas teikiančiomis Lietuvos bendrovėmis lapkričio 16 d. dalyvaus Maskvoje jau aštuntą kartą vyksiančioje tarptautinėje kontaktų mugėje „MedANTOR“.

„MedANTOR“ yra didžiausias sveikatos turizmo paslaugas pristatantis renginys Rusijoje, kuriame daugiausia dėmesio skiriama sveikatinimo ir sveikatingumo turizmo vystymui, turizmo galimybių užsienyje, ligų prevencijos, gydomųjų, rekreacijos bei relaksacinių SPA procedūrų, gydomųjų ir sveikatinimo procedūrų paslaugų pristatymui.

Rusijos rinkai savo paslaugas pristatys 12 Lietuvos bendrovių – sanatorija „Eglė“, sveikatos turizmo paslaugas teikiantis viešbutis-sanatorija „Gradiali“, Medicinos diagnostikos centras, viešbutis „SPA Vilnius“, sveikatos centras „Energetikas“, sveikatingumo ir poilsio kompleksas „Vytautas Mineral SPA“, sveikatingumo ir poilsio kompleksas „Grand SPA“, kelionių organizatoriai „Vilnius Travel Service“, „Verslas ir poilsis“, „ABK Travel“ bei Lietuvos medicinos turizmo klasteris.

Jie turi unikalią galimybę užmegzti ilgalaikę partnerystę su pagrindiniais Rusijos sveikatos  turizmo organizatoriais, medicinos centrais, draudimo bendrovėmis ir kt. ir tuo pačiu didinti iš Rusijos atvykstančių sveikatos paslaugų ieškančių turistų skaičių.

Pagal pirmo šių metų pusmečio duomenis, Rusija yra antra pagal dydį Lietuvos atvykstamojo turizmo rinka (daugiau kaip 77 tūkst. turistų). Iš šios šalies atvykstantys turistai vidutiniškai mūsų šalyje apsistoja 2,3 nakvynėms. Vidutinės jų vienos viešnagės išlaidos – 441,9 EUR, viso pernai Lietuvoje turistai iš Rusijos paliko 95,8 mln. EUR, t.y. daugiausiai po Baltarusijos.

Renginys vyks viešbučio „The Ritz-Carlton Moscow“ konferencijų salėje „Stambul“, o Lietuvos sveikatos turizmo galimybių pristatymo pranešimai bus skaitomi 2017 m. lapkričio 16 d. 14:20-14:40 val., viešbučio „The Ritz-Carlton Moscow“ konferencijų salėje „Stambul“, Тверская 3, М. “Охотный ряд”, Maskva.

 

(Visited 8 times, 1 visits today)