Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

5 priežastys, kodėl verta rinktis Novaturas keliones

Jei reikėtų išvardinti visus kelionių teikiamus pliusus, sąraše tikrai atsidurtų tokie privalumai kaip galimybė atitrūkti nuo kasdienių darbų, rutinos, laikas, skirtas sau, kurioziškos situacijos ir nuotykiai, kurie priverčia į pasaulį pažvelgti kitaip ar net namų ilgesys, primenantis, kokia vis dėlto mums brangi yra gimtinė ir šeima. Todėl žmonės jau seniai nebeleidžia veltui savo laisvadienių ir ieško įvairiausių būdų, kaip šį laiką praleisti kuo turiningiau ir įdomiau. Tai gali būti trumpos savaitgalio išvykos, atostogos auksiniais paplūdimiais ir nuostabiais kurortais pagarsėjusiuose kampeliuose ar akistata su savimi kopiant į kalnus arba pasiryžtant aplankyti atokias, trečiąsias pasaulio šalis.

Nepaisant kelionių rūšies, pagrindinis puikaus laiko praleidimo rodiklis – tinkamai pasirinktas kelionių organizatorius. Jei esate ne kartą naudojęsi skirtingų agentūrų paslaugomis, turbūt žinote, ką reiškia atmestinas požiūris į darbą, galintis sugadinti visą jūsų laiką.

Jei ieškote tikrai patikimo organizatoriaus, juo neabejotinai gali tapti Novaturas kelionės. 5 priežastys, kodėl verta rinktis Novaturą.

Ilgametė patirtis

Šiuo metu rinkoje galime rasti išties daug skirtingų kelionių agentūrų. Vienos jų mums girdėtos, kitos visiškai naujos, turinčios vos vieną filialą visoje Lietuvoje bei keletą darbuotojų, galinčių teikti išsamias konsultacijas. Kadangi atostogos – išskirtinis įvykis mūsų kasdienybėje ir jų laukiame labai ilgai, tikrai nesinorėtų savo planų patikėti neaiškiai agentūrai. Novaturas kelionės Lietuvoje veikia nuo 1999 metų ir yra didžiausias poilsinių ir pažintinių kelionių organizatorius Baltijos šalyse. Tai reiškia, kad visos naujokų klaidos ir galimi nesklandumai praeiti dar veiklos pradžioje ir šiuo metu Novaturas siūlo išties išdirbtus, ilgus metus tikrintus bei tobulintus kelionių paketus.

Didelis poilsio krypčių pasirinkimas

Paprastai tokio tipo bendrovės specializuojasi tam tikrose srityse ir tai nėra blogai, nes taip suteikiamas geresnis aptarnavimas, atrenkami klientams naudingiausi pasiūlymai. Visgi Novaturas kelionės skiriasi nuo specializuotų organizatorių ir siūlo labai didelį krypčių pasirinkimą. Nuo prabangių 5* viešbučių ir aukšto lygio aptarnavimo iki turistinių žygių ar skrydžių į tolimiausius pasaulio kraštus – čia sau artimą variantą ras kiekvienas. Be to, toks platus skirtingų kelionių pasirinkimas leidžia bendrovę pasirinkti ilgalaikiu partneriu, sumažinant staigmenų riziką keliones perkant iš skirtingų agentūrų.

Didelė komanda

Turbūt šauniausia yra tai, kad Novaturas kelionės nėra tik tarpininkas, siūlantis skrydį, pervežimą ir nakvynę viešbutyje – įmonė turi begalę profesionalių gidų ir konsultantų visame pasaulyje, kurie rūpinasi, kad jūsų atostogos būtų visapusiškai tobulos. Novaturo komandos žmonės veda ekskursijas, supažindina keliautojus su šalimi, miestu ar turistų lankomomis vietomis. Be viso to, jie rūpinasi ir pačių poilsiautojų gerove: pasitikimu oro uoste, apgyvendinimu ir bet kokių kelionės metu iškilusių problemų sprendimu.

Patrauklios nuolaidos

Kadangi Novaturas kelionės siūlo itin platų įvairių tipų kelionių pasirinkimą, jų kainos gali svyruoti nuo labai žemų iki kiek aukštesnių, prabangiam arba egzotiškam poilsiui skirtų sumų. Nepaisant to, tiesa yra ta, jog sutaupyti norime visi. Šis kelionių organizatorius puikiai įvertina visų klientų poreikius ir siūlo itin patrauklias nuolaidas norintiems atostogauti pigiau. Svetainėje rasite skiltį, kurioje pateikiamos kelionės iki 200 Eur, čia nuolat skelbiami paskutinės minutės pasiūlymai ir kitos patrauklios kelionių su nuolaida idėjos.

Papildomos paslaugos

Kad vienoje svetainėje gautumėte viską, ko reikia, Novaturas kelionės teikia ir papildomas paslaugas, leidžiančias atostogas suplanuoti nuo A iki Z. Tai kelionės draudimas, privatūs pervežimai, automobilio parkavimas oro uoste, papildomas bagažas, rekvizitai viešbučio kambaryje ir daugelis kitų malonių smulkmenų, kurios nuims visus iškilusius rūpesčius nuo jūsų pečių.

123456