Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

6 klaidos, kurias darome pirkdami lauko baldus

Pagaliau galime mėgautis šiltais, daugiau laiko lauke praleisti skatinančiais orais – tam, kad toks laisvalaikis būtų malonus, labai svarbu pasirūpinti kokybiškais ir patogiais baldais. Visgi, daugelis pirkėjų pirkdami juos, daro tas pačias klaidas – įsiminkite jas ir priiminėdami sprendimus pasistenkite jų išvengti!

  1. Pamirštama apgalvoti savo poreikius. Lauko baldus perkame ne tam, kad jie tiesiog būtų, todėl labai svarbu, kad pasirinktumėte tokius modelius, kuriuos norėsite ir galėsite pritaikyti praktiškai. Pavyzdžiui, draugų vakarėliams bus reikalingas didesnis baldų komplektas, o jeigu mėgstate degintis ar leisti laiką prie baseino, labiau pravers gultai. Žinoma, visų šių baldų sutalpinti viename kieme nepavyks, tačiau jei pagalvosite apie tai, ką lauke veikiate dažniausiai, nesunkiai paskirstysite prioritetus.
  2. Negalvojama apie turimą erdvę. Matavimai ir skaičiavimai retam kuriam skamba maloniai, tačiau jei to nepadarysite rinkdamiesi lauko baldus, galite labai nusivilti galutiniu rezultatu. Ši užduotis nėra tokia sudėtinga, kaip kad galėtų pasirodyti: tereikia žinoti, kokios Jūsų galimybės ir pagal tai rinktis atitinkamą baldų dydį.

Pavyzdžiui, jeigu labai svajojate apie jaukų poilsį hamake, tačiau matote, kad gulimas variantas užstos patogų praėjimą ar tiesiog netilps Jūsų kieme, puikia alternatyva galės tapti kompaktiškas sėdimas hamakas. Svarbiausia, jog galimas klaidas pastebėtumėte dar planavimo procese – tam ir reikalingi kruopštūs skaičiavimai.

  1. Per mažai dėmesio skiriama medžiagoms. Pagal tai, iš kokių medžiagų yra pagaminti lauko baldai, galima spręsti apie jų priežiūrą ir galimybes žiemos metu gaminius palikti lauke, o taip pat pavyksta įvertinti ir tvarumą bei ilgaamžiškumą. Pirkėjai labai dažnai praleidžia šią informaciją ir po to gailisi, jog naujieji pirkiniai neatitinka visų lūkesčių – kad taip nenutiktų ir Jums, iš anksto pasidomėkite Jus dominančių medžiagų ypatybėmis.
  2. Nevertinamas funkcionalumas. Nors ši klaida nebus tokia skaudi, į ją ypatingai vertėtų atkreipti dėmesį tiems, kurie negali pasigirti itin erdviu kiemu ar terasa. Tuomet geriausia susikoncentruoti į funkcionalesnius baldų modelius: tokiais galėtume pavadinti gultus, kurie transformuojasi į kėdes, sulankstomus stalus bei kėdes, tačiau panašių gaminių surasite ir daugiau. Jei siekiate maksimaliai išnaudoti turimą vietą, teikite jiems pirmenybę!
  3. Ignoruojamas vyraujantis eksterjeras. Pamatėte gražų baldų komplektą ir iš karto jį nusipirkote? Laukite bėdos – jei taip rinksitės visas lauke esančias detales, Jūsų kiemas atrodys labai chaotiškas ir nejaukus. Tam, kad to išvengtumėte, ieškodami pavėsinės, stalo ar bet kokių kitų baldų, atsižvelkite ir į kitus eksterjero objektus – išlaikydami vientisumą, išsaugosite žavią ir stilingą kiemo aplinką.
  4. Ieškoma kompromisų tarp dailios išvaizdos ir kokybės. Deja, bet šioje kovoje vis dar dažnai laimi stilingi, o ne tvirti lauko baldai, tačiau ar dėl to laimi ir pirkėjai – jau kitas klausimas. Šiais laikais nesunku suderinti gražius ir kokybiškus sprendimus, todėl siekiant ilgaamžiškumo, vertėtų rinktis tokius baldus, kurie atitinka abu šiuos kriterijus. Daug tokių pasiūlymų už gerą kainą rasite Pigu.lt el. parduotuvėje.

Išvengę šių klaidų, išsirinksite visus poreikius atitinkančius lauko baldus, kurie patikimai tarnaus ne vienerius metus. Negalime pasigirti ilgai trunkančiu šiltuoju sezonu, tačiau galime pasistengti ir išnaudoti jį prasmingai – prie to ženkliai prisidės ir kruopščiai pasirinkti lauko baldai!

123456