Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Kaip pasveikinti toli gyvenančius artimiuosius? Paprasta – GĖLĖS INTERNETU!

Norite padovanoti gėlių brangiam žmogučiui, nuo kurio jus skiria kelių dešimčių ar net šimtų kilometrų atstumas? O gal jis šiuo metu netgi svečiuojasi kitoje šalyje? Juk tai nėra problema! Pristatome unikalią bei itin patogią galimybę gėles užsakyti internetiniu adresu www.gelesinternetu.lt.

Tiesa, dovanodami gėles turime būti atidūs ir itin kruopščiai rinktis iš didžiulio gėlių asortimento. Turbūt ne vieną kartą teko suabejoti, ar teisingai išrinkote gėlytę, ar Jums brangus žmogus bus maloniai nustebintas būtent šiuo augalėliu? Jums padės keletas paprastų patarimų.

Pirmiausia labai svarbu – kokia proga, užsakote gėlių pristatymą. Jų mūsų gyvenime yra daug, o štai keletas dažniausių:

Gėlių pristatymas gimimo dienos proga. Šia proga galite rinktis iš plačiausio gėlių asortimento. Jeigu ketinate pasveikinti artimąjį simboliškai, rekomenduojame pasižvalgyti meniu “skintos gėlės“. Čia esančių pasiūlymų kainos prasideda nuo 54 lt. O rinkdamiesi puokštes, nepamirškite pagalvoti, kokas gėless  Jūsų artimasis mėgsta labiausiai. Tiesa, būkite drąsūs bei nebijokite nustebinti parinkdami retesnes, galbūt net nematytas gėles. Štai pavyzdžiui, ką manote apie rununkulus?

Taip pat labai svarbu, kas tas laimingasis, kuriam užsakysite gėlių pristatymą: jei tai Jūsų mylimoji, tada venkite geltonos spalvos gėlių. Geltona – išsiskyrimo spalva. Tiesa, geltonos gėlės taip pat simbolizuoja pagarbą, tad jas rekomenduojame dovanoti mamai kaip pagarbos simbolį.

Jei ketinate gimtadienio proga užsakyti gėlių pristatymą vyrui, rekomenduojame rinktis oranžinius bei mėlynus atspalvius. Tik nedovanokite rožinių gėlių – ši spalva puikiai tinka mažai mergaitei, bet ne solidžiam vyrui.

Gėlių pristatymas jubiliejaus proga. Šia proga rekomenduojame užsakyti didesnes, prašmatnesnes puokštes. Juk ne tiek ir daug mūsų gyvenime būna jubiliejų. Jei ketinate šia proga sveikinti vyresnio amžiaus žmogų, pastelinės spalvos – puikus pasirinkimas. Atsargiai – nepadarykite klaidos ir nedovanokite vyresniems žmonėms gėlių, kurias įprasta mūsų tėvynėje matyti per laidotuves. Tai chrizantemos, lelijos. Labai dažnai gavę tokių gėlių jubilijatai nenudžiunga…

Gėlių pristatymas, norint išreikšti jausmus, meilę. Raudonos gėlės – meilės ir aistros simbolis. Tai puikus pasirinkimas norint išreikšti šiuos subtilius jausmus. Tiesa, kartais žmonės užsako gėlių pristatymą, norėdami išreikšti pyktį, pvz. mylintis vyras neištikimai žmonai. Tokiais atvejais rekomenduojame geltonas rožes (čia mūsų klientai nevaržo savo vaizduotės – kartą netgi teko pristatyti gėles kartu su kiaulės formos tortu).

Gėlių pristatymas, norint atsiprašyti. Tai geras būdas užglaistyti mažytę nuodėmę ar kvailai susiklosčiusią situaciją bei parodyti, kad žodis „atsiprašau“ iš Jūsų lūpų nuskambėjo išties nuoširdžiai..

Gėlių pristatymas vaiko gimimo proga. Šia proga nereikėtų dovanoti gėlių, turinčių stipresnį kvapą. Labai tinkamas pasirinkimas: rausvų spalvų gėlės gimus mergaitei, bei melsvų – berniukui.

Gėlių pristatymas vestuvių, ar vestuvių metinių proga. Jeigu proga – vestuvės, geriausiai tinka baltos spalvos gėlės. Jei užsakote gėlių pristatymą vestuvių metinių proga, į Jūsų parinktą puokštę mielai įdėsime tam tikras vestuvių metines simbolizuojančių akcentų, pvz. odinių vestuvių proga, įdėsime odinių lapelių, ar iš odos susuktų gėlyčių. Tik nepamirškite papildomoje informacijoje parašyti šį pageidavimą bei nurodyti kokios tai vestuvės. Papildomai tai tikrai nekainuos.

Užuojauta dėl netekties. Rekomenduojame baltas gėles bei lyginį jų skaičių.

Gėlių pristatymas be progos, norint nustebinti, pradžiuginti artimą. Tinka viskas ir net nereikia didelių puokščių, nes per www.GelesInternetu.lt įteiktos gėlės palieka įspūdį ilgam ir suteikia nerealiai malonių jausmų Jūsų artimiesiems. Linkime sėkmingai pasirinkti!

 

123456