Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Kalėdiniai megztiniai – ne vienintelė apranga šiai šventei

Šv. Kalėdos – tai ne tik viena gražiausių metų švenčių, bet taip pat ir viena jaukiausių. Jai norima pasipuošti kaip nors ypatingai, tačiau tuo pat metu siekiama ir aprangos patogumo. Moterys ir merginos per šventinę Kalėdų vakarienę gali ieškoti šventinės, prabangesnės suknelės. Kaip ją išsirinkti bei ką prie jos derinti, kad jaustumėtės ne tik patogiai, bet taip pat atrodytumėte stilingai?

Kalėdinė elegancija ir komfortas

Vos į duris pabeldžia gruodis, parduotuvių vitrinas papildo ne tik visų žvilgsnius traukiantys kalėdiniais raštais puošti minkšti megztiniai, bet ir itin puošnios suknelės moterims. Pateikiame kelis naudingus patarimus, siekiant atkreipti dėmesį ir pabrėžti, kad net ir vilkint suknele ar sijonu moterys gali jaustis patogiai, o taip pat atrodyti elegantiškai ir skleisti šventinę nuotaiką bei energiją.

• Žvyneliai, blizgučiai ir šventinis tviskėjimas.

Tikra tiesa, kad šios metų šventės dažniausiai siejamos su švytėjimu: blizgučiais puošiama ne tik kalėdinė eglutė, bet ir didžioji dalis moteriškojo garderobo. Tad jei nebijote šiek tiek išsiskirti, ieškokite blizgučiais ar žvyneliais dekoruotos suknelės ar sijono. Šie patenka į šio sezono mados viršūnes, dera su įvairiomis kasdienai įprastomis detalėmis. Minimalus juodas šalikėlis, raudonas lūpdažis, klasikiniai aukštakulniai ir įprastas kuodukas – šventiška, stilinga ir tikrai patogu!

• Aksominiai audiniai

Puošnios suknelės moterims paieškos gali užtrukti, jei nežinote, ką tiksliai norite vilkėti. Šilumą, eleganciją ir komfortą taip pat gali garantuoti drabužiai, siūti iš aksomo. Tai – minkštas, storesnis, skleidžiantis žavų tviskėjimą audinys, kuriuo pasipuošusi tikrai pajusite kalėdinę nuotaiką. Aptempta ar šiek tiek laisvesnė suknelė, klostuota apačia ar stipriai pabrėžtu liemeniu, atsižvelkite į savo figūrą, o spalvas rinkitės iš šventinės paletės – tamsiai raudona, žalia, mėlyna ar net juoda. Minimalus pakabukas ant kaklo, klasikinė nedidelė rankinė ir metalo blizgesiu puoštas diržas prie aksomo tiks idealiai. Bateliai gali būti tiek elegantiški aukštakulniai, siekiantys kulkšnis, tiek ilgaauliai.

• Megztos suknelės

Jei visgi labai traukia megztos detalės, siūlome šias šventes pasitikti vilkint megzta suknele. Dar vienas būdas ne tik jaustis komfortiškai, bet ir išlaikyti stilių, kuris derėtų prie švenčių jaukumo. Puošnios suknelės moterims, norinčioms pasipuošti per Kalėdas, gali būti megztos tiek iš labai plonų šilkinių siūlų, tiek iš storesnių. Laisvesnę suknelę galite sujuosti diržu, o prie labiau prigludusios per daug negalvojant vilkėti švarkelį. Puikiai tiks ilgaauliai žieminiai batai, klasikinis paltukas ir stilinga bei šilta, prie spalvinės gamos deranti, skrybėlė.

Ką verta žinoti apie vyrų madas ir vaikų šventinę aprangą?

Suknelės pasirinkimas moteriai dažnai yra šiek tiek lengvesnis negu rūbų parinkimas stipriosios lyties atstovams arba vaikams. Berniukai bei vyriškiai per šias Kalėdas gali vilkėti ryškiomis tekstūromis puoštus megztiniai, iš po kurių apykaklės kyšotų langeliais puošti marškiniai. Šie rekomenduojami raudoni – būtent ši spalva simbolizuoja kalėdinę nuotaiką. Tikrai nebūtina skubiai ieškoti kalėdinio megztinio savo mylimajam. Net ir klasikinis pilkas švarkas bei paprastas tamsiai raudonas megztinis, V formos apykakle, atrodys jaukiai ir stilingai. Mergaitėms galite paieškoti tamsiai raudonos ar žalios, dryželiais puoštos suknelės bei linksmais kalėdiniais raštais puoštų pėdkelnių. Žaismingos detalės vaikams, klasikinės – vyrui ir Jūs jau pasiruošę pasitikti gražiausias metų šventes. Elegancija ir komfortas tikrai nesunkiai suderinami dalykai. Išbandykite tai jau šioms šventėms!

(Visited 87 times, 1 visits today)
123456