Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

„Klaipėdos nafta“ parama viešajam saugumui užtikrinti

Paramos sutarties pasirašymo akimirkos (iš kairės į dešinę: AB „Klaipėdos nafta“ generalinis direktorius Mantas Bartuška ir Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato vyriausiasis komisaras Alfonsas Motuzas).

Paramos sutarties pasirašymo akimirkos (iš kairės į dešinę: AB „Klaipėdos nafta“ generalinis direktorius Mantas Bartuška ir Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato vyriausiasis komisaras Alfonsas Motuzas).

Bendrovė “Klaipėdos nafta” ir uostamiesčio policijos vadovai pasirašė paramos sutartį, pagal kurią Melnragės ir Girulių gyventojų saugumui bus skiriamas didesnis dėmesys.

“Esame socialiai atsakinga bendrovė ir pagal finansines galimybes stengiamės prisidėti prie miesto gerovės ir jos puoselėjimo, tačiau pirmiausiai pradedame nuo kaimynų, todėl ir norime, jog melnragiškiai ir giruliškiai jaustųsi saugiau. Juolab įvertinus tą faktorių, jog vasaros sezono metu ypač pagausėja tiek miesto svečių, tiek ir netinkamų poelgių šiose erdvėse“, – sako Mantas Bartuška, AB „Klaipėdos nafta“ generalinis direktorius.

Finansinė parama bus skirta papildomam pareigūnų patruliavimui, naujai informacinei palapinei įsigyti, informaciniams stendams įrengti, už šias lėšas taip pat bus surengtas krepšinio turnyras, į kurį bus pakviesti Melnragės ir Girulių gyventojai bei daugelis kitų informacinių priemonių tikslui įgyvendinti.

„Tokio tipo paramos sutarties pasirašymas turėtų būti visiems pavyzdys, kaip privatus verslas ir valstybės institucija randa vieningus sprendimus bei socialines bendradarbiavimo formas užtikrinant viešąjį saugumą mieste. Kaip žinia, ne visuomet užtenka valstybės skiriamų lėšų visiems visuomenės poreikiams viešojo saugumo sferoje užtikrinti, todėl tikslinė parama ir bendradarbiavimas yra itin naudingas bei svarbus tiek policijai, tiek ir bendruomenei“, – pasirašydamas paramos sutartį kalbėjo Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato vyriausiasis komisaras Alfonsas Motuzas.

Tai antroji paramos sutartis tarp bendrovės „Klaipėdos nafta“ ir uostamiesčio policijos. Pirmasis tokio tipo bendradarbiavimas įvyko 2013 metais.

Valstybei priklauso 72,32 proc. „Klaipėdos naftos“ akcijų.

Indrė Milinienė

 

123456