Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Moksleiviai varžėsi šaškių turnyre

Jau tradicija tampantis moksleivių šaškių turnyras šeštadienį į prekybos ir pramogų centrą „Akropolis“ pritraukė apie 200 žaidėjų. Turnyrą organizavo laisvalaikio klubas “Aerobikos uostas” drauge su Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos biuro pareigūnais, Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriaus bei Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro specialistais.

Kaip ir praėjusiais metais, siekdami laimėti Klaipėdos miesto mero taurę, vaikai kovojo trijose amžiaus grupėse: 1-4 klasės, 5-8 klasės, 9-12 klasės.

Pralaimėjusiųjų laukė paguodos prizai: diplomai ir pakvietimai į „Akropolio“ ledo areną.

Iškart po 1-4 klasių grupės laimėtojų paskelbimo susikauti su čempionu atvyko Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas. Nors meras prisipažino, jog šaškėmis žaidžia tik vieną kartą metuose – per šį šaškių turnyrą, tai jam nesutrukdė laimėti prieš 1-4 klasių grupės geriausią žaidėją Aironą Daubarį (9 m.).

5-8 klasių grupės pirmosios vietos laimėtoju tapo Kretingos rajono Salantų gimnazijos moksleivis Tomas Klimas, o 9-12 klasių grupėje pirmąją vietą garbingai iškovojo Mangirdas Kriauza iš Klaipėdos „Litorinos“ mokyklos. Kadangi Klaipėdos meras turėjo išvykti ir nespėjo sužaisti simbolinės partijos su dviem nugalėtojais, abiems vaikinams pažadėta galimybė nuvykti į meriją ir ten sužaisti šaškėmis paties mero kabinete. Nugalėtojams įteikti diplomai, „Akropolio“ dovanų čekiai, pakvietimai į „Akropolio“ ledo areną, „Apollo“ boulingą bei „Forum cinemas“ kino teatrą.

Valstybės tarnautojai įsitikinę, jog tokių renginių vaikams reikia, nes jie atitraukia moksleivius nuo nusikalstamų veikų bei moko turiningai leisti laisvalaikį.

Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariato informacija ir nuotraukos

 

(Visited 193 times, 1 visits today)
123456