Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Patarimai, kaip išsirinkti kėdes terasai

Kiekvienas terasoje esantis baldas yra savaip svarbus, tačiau nesuklysime pasakydami, jog kėdės yra vienas svarbiausių elementų. Nuo šių gaminių pasirinkimo tiesiogiai priklauso mūsų komfortas, todėl šiam sprendimui reikėtų skirti ypatingą dėmesį – jei atsižvelgsite į šiuos patarimus, nesunkiai išsirinksite pačias geriausias lauko kėdes.

Atsižvelkite į naudojamą stalą. Logiška, kad kėdės pirmiausiai turėtų būti suderintos su stalu – jei tai nėra taip svarbu stilistiškai (apie tai kalbėsime vėliau), vertėtų pagalvoti apie patogumo klausimą. Jei naudosite nedidelį kavos staliuką, vertėtų rinktis ir kiek žemesnes kėdes, o jeigu rinksitės pakankamai didelį lauko stalą, atitinkamai turėtumėte įsitikinti, ar prie jo derės pasirinktų kėdžių aukštis. Dabar tai gali atrodyti ne taip svarbu, tačiau kai norėsite jaukiai prisėsti terasoje, bet kokios klaidos tikrai neduos ramybės.

Įvertinkite turimą vietą. Nuo Jūsų terasos dydžio priklausys ir kėdžių išmatavimai, ir jų kiekis. Toli gražu ne visi gali pasigirti itin erdvia terasa – jei ir Jūsų atvejis toks, galite rinktis dvi alternatyvas. Naudoti didelį stalą ir mažesnes kėdes (o gal jas netgi iškeisti į kompaktiškus pufus) arba priešingai, rinktis mažą stalą ir komfortiškesnes sėdėjimo vietas, kuriomis neretai tampa krėslas ar hamakas.

Visgi, jei vietos skaičiuoti nereikia, turėtumėte pagalvoti, kiek žmonių vienu metu leidžia laiką terasoje ir ar užsukus svečiams, galėtumėte juos visus patogiai susodinti. Žinoma, kai erdvė mūsų labai neriboja, galime rinktis kuo daugiau kėdžių, tačiau tikriausiai turite daugiau idėjų, kaip išnaudoti laisvą vietą, tiesa?

Pasirinkite stilių. Kaip jau minėjome prieš tai, lauko kėdės stilistiškai nebūtinai turi būti suderintos su stalu – dabar dizaineriai vis dažniau skatina improvizuoti. Galite pasirinkti ir kelis skirtingus kėdžių dizainus – dėl to erdvė atrodys tik dar įdomesnė. Visgi, eksperimentuodami turėtumėte nepamiršti atkreipti dėmesį ir į Jus supančią aplinką: tam, kad terasos stilius iš tiesų pranoktų lūkesčius, reikėtų visus elementus suderinti tarpusavyje. Tai nereiškia, jog privalote laikytis griežtų taisyklių, tačiau atrasti visus baldus apjungiančius akcentus reikėtų.

Atkreipkite dėmesį į funkcionalumą. Kai kurios lauko kėdės gali transformuotis į gultus, o kitos yra sulankstomos ir užima ypač mažai vietos. Visos šios funkcijos užtikrina dar didesnį komfortą ir platesnes pritaikymo galimybes, tačiau jos ne visais atvejais yra reikalingos. Pavyzdžiui, jei terasa yra pakankamai nedidelė, tikėtina, jog gultu pasinaudoti nepavyks, o jeigu turite daug erdvės ir ketinate kėdes terasoje palikti per žiemą, sulankstymo funkcija taip pat nebėra tokia aktuali. Įvertinkite savo poreikius ir galimybes – taip priimsite tinkamiausią sprendimą.

Apsispręskite dėl biudžeto. Lauko kėdžių kainos gali skirtis priklausomai nuo dizaino sprendimų, funkcionalumo ir gamyboje naudojamų medžiagų, todėl žinodami sumą, kurią galite išleisti, gerokai pasilengvinsite savo paieškas. Svarbiausia, jog neaukotumėte kokybės vardan grožio – šiais laikais, kai kėdžių pasirinkimas ypatingai platus, tikrai įmanoma suderinti abu šiuos kriterijus. Daug stilingų lauko kėdžių geromis kainomis siūlo Pigu.lt el. parduotuvė.

Apgalvoję visus šiuos aspektus, neabejotinai džiaugsitės savo pasirinkimu. Nepamirškite pasirūpinti ir minkštomis pagalvėlėmis – jos užtikrins, kad sėdėjimas ant naujųjų kėdžių būtų dar patogesnis ir kokybiškesnis!

123456