Aistis Mickevičius pristato unikalią knygą apie kvepalus uostamiesčio gyventojams

0
84

Knyga kvepalaiKovo 23 d. (trečiadienį) 17.30 val. Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos Gerlacho palėpėje vyks Aisčio Mickevičiaus knygos: „KVEPALAI: aromatų magija, arba olfaktorinės istorijos“ pristatymas. Tai yra pirmoji lietuvių autoriaus parašyta knyga apie aromatus ir parfumeriją. Nors kvepalai daugeliui yra neatsiejama kasdienio gyvenimo dalis, apie juos ir jų kūrėjus žinome labai mažai.

Šią spragą siekia užpildyti ir pirmą lietuvišką knygą apie kvepalus pristato parfumeris Aistis Mickevičius – pirmojo Lietuvoje registruoto nišinės parfumerijos prekės ženklo FUMparFUM įkūrėjas. „Pats kvepalų pasauliu susidomėjau dar paauglystėje ir šiandien tik galiu apgailestauti, kad ilgą laiką, kol nebuvo interneto ir plačių galimybių keliauti, gyvenau šalyje, kur bet kokia informacija apie parfumerijos pasaulio naujienas ir istoriją, autorius ir aromatus tebuvo lyg neryški spingsulė, blausiai šviečianti aklinoje tamsoje. Ačiū Dievui, laikai pasikeitė!

Šiandien keistis ir dalintis informacija daug paprasčiau. Todėl šią knygą suprantu kaip tam tikrą misiją. Misiją dalintis.”- teigia Aistis Mickevičius. Knygoje daug ir detaliai pasakojama ne tik apie legendinius ar pačiam knygos autoriui imponuojančius aromatus, bet ir už tų aromatų slypinčias istorijas. Knygos pristatymo metu aktorius, TV laidų vedėjas, pirmojo Lietuvoje kuriamos ir gaminamos parfumerijos ženklo FUMparFUM įkūrėjas ir aromatų autorius Aistis Mickevičius bendraus su lankytojais, atsakys į klausimus apie knygą, aromatus ir parfumeriją. Knygą su autoriaus autografu bei kvepalus, norintys galės įsigyti.

Taip pat bus eksponuojami A.Mickevičiaus sukurti FUMparFUM aromatai – naujausios kvepalų kolekcijos MODERN VINTAGE ir BESTIA GENTILE. Pristatymo metu lankytojai galės degustuoti ir įvertinti knygos autoriaus sukurtus aromatus, o vakaro svečiai kavos studija „Kavos architektai“ kvies degustuoti kavą.

Kornelija Jankauskienė
Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka
Kultūrinės veiklos vadybininkė