Atnaujinta Klaipėdos skulptūrų parko krepšinio aikštelė

0
35

Altyvių ir socialiai atsakingų žmonių organizacija – asociacija „JCI Lietuva“ organizavo projektą „Spalvotas gyvenimas“. Renginio metu atnaujinta Klaipėdos skulptūrų parke esančią krepšinio aikštelė ir įvairiausiomis spalvomis nudažyti vaikų žaidimų aikštelė.


Į renginį susirinko apie 30 įvairaus amžiaus žmonių, kurie aktyviai dažė vaikų žaidimų aikšteles. Aktyviausi buvo vaikai, jiems buvo suteikta galimybė patiems išsirinkti spalvas ir patiems atnaujinti aikštelę.
Sudėtingesnes vietas padėjo spalvinti vaikų tėveliai, todėl visi liko patenkinti atliktu darbu.
Nudažytą aikštelę JCI Klaipėda pasirinko kaip didelę erdvę ir tolimesniems projektams įgyvendinti. JCI nariai, savo ateities planuose dėstė tikslus per ateinantį laikotarpį atnaujinti krepšinio aikštelės lentą, pasirūpinti patvarių krepšinio tinklelių uždėjimu. Tikimasi sulaukti dėmesio ir paramos iš vietos verslininkų, taip kartu pasirūpinti šia puikia ir gražia miesto vieta – Skulptūrų parku.
Socialiai iniciatyvaus, bendruomeniško projekto „Spalvotas gyvenimas“ tikslas – stiprinti bendruomenes bei telkti žmones gražiems savanoriškiems darbams pagyvinant viešas erdves, suteikiant joms daugiau spalvų ir žaismingumo. Tikslui pasiekti, rėmėjų teiktomis priemonėmis, yra žaismingai perdažomi įvairūs estetinį vaizdą praradę objektai, sutvarkoma aplinka.
Projektas „Spalvotas gyvenimas“ vykdomas jau šeštus metus iš eilės ir kasmet susilaukia vis didesnio dėmesio bei palaikymo. Šiais metais, siekiant dar labiau atkreipti visuomenės dėmesį bei suburti didesnį būrį aktyvių žmonių, projektas vienu metu vykdomas aštuoniuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose.
Junior Chamber International (JCI) – tai trečia didžiausia visuomeninė organizacija pasaulyje. Ją sudaro daugiau nei 160 000 narių, kurių amžius 18-40 metų, virš milijono buvusių narių, daugiau kaip 110 šalių. JCI vienija įvairių sričių profesionalus, įsijungusius į 5000 vietinių JCI organizacijų. JCI buvo įkurta prieš daugiau nei 80 metų, ir virš 2 milijonų žmonių yra buvę jos nariais.

 

 

Klaipėdos.info