Ekskursijos „Susipažinkime su Klaipėdos uostu“ gidu bus generalinis direktorius

0
69

apzvalgaPirmosios šiais metais ekskursijos „Susipažinkime su Klaipėdos uostu“ gidu bus generalinis direktorius

2012 m. birželio 19 d. (antradienį) 11.00 val. MALONIAI KVIEČIAME VISUS ŽINIASKLAIDOS ATSTOVUS vykti laivu „Venus S“ į šių metų pirmąją uosto apžvalginę ekskursiją, kurios metu apie Klaipėdos uostą, čia veikiančių įmonių veiklą, uosto galimybes bei perspektyvas pasakos Uosto direkcijos generalinis direktorius Eugenijus Gentvilas.

Uosto direkcija jau 5 metus iš eilės dovanoja apie 1 val. trukmės populiarias, visų laukiamas ir nemokamas uosto apžvalgas laivu klaipėdiečiams ir uostamiesčio svečiams. Iš viso šiais metais birželio–liepos mėnesiais bus surengta 30 ekskursijų. 

Šių pamėgtų uosto apžvalgų tikslas – vaizdžiai ir patrauklia forma supažindinti visuomenę su Klaipėdos uosto veikla, galimybėmis bei perspektyvomis, atskleisti jūrinės pramonės teikiamus ekonominius ir socialinius privalumus, jūrinių bendruomenių darbo ir veiklos specifikas, atverti uosto teritorijas visuomenei, vienijant uostamiesčio gyventojus ir jūrinę bendruomenę. 

Šios akcijos metuklaipėdiečiai ir uostamiesčio svečiai turės galimybę plaukdami laivu „Venus S“ apžiūrėti uosto terminalus bei pasiklausyti pasakojimo apie uostą. Akcijoje dalyvavę svečiai, teisingai atsakę į užduotus klausimus, bus apdovanoti reklaminiais uosto suvenyrais.

VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos informacija

 

Klaipedos.info