Šiandien Klaipėdoje – „Neptūno“ ir CSKA akistata

0
30
cska-neptunas

cska-neptunasSekmadienį (kovo 23 dieną) 18 val. „Švyturio“ arenoje Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai susitiks su legendine Maskvos CSKA (Rusija) ekipa. Kazio Maksvyčio auklėtiniams tai bus paskutinės šio sezono VTB Vieningosios lygos pirmenybių rungtynės.

Priminsime, kad pirmoji šių ekipų 2013-2014 metų sezono akistata, vykusi 2013 metų gruodžio 30 dieną buvo itin atkakli – pergalę CSKA iš „Neptūno“ išplėšė tik po pratęsimo rezultatu 90:77.

Kovingą charakterį su panašaus lygio ekipomis nuolat demonstruojantys neptūniečiai pasiryžę mesti CSKA komandai rimtą iššūkį ir Klaipėdoje.

„Rungtyniaujant su tokio lygio ekipa, papildomos motyvacijos nereikia. Juk šioje ekipoje rungtyniauja septyni legionieriai, būrys Rusijos rinktinės žaidėjų. Kiekvienas „Neptūno“ žaidėjas nori kuo geriau pasirodyti, pasipriešinti CSKA žvaigždynui“, – sakė „Neptūno“ treneris Kazys Maksvytis.

„Neptūno“ gretose tikriausiai nežais kelio traumą besigydantis Arnas Butkevičius.

Tiek neptūniečiams, tiek CSKA ekipai šios rungtynės yra svarbios. CSKA komandai pergalė gali lemti pirmąją vietą VTB Vieningosios lygos B grupėje, o „Neptūnas“ siekia išsaugoti vietą aštuntuke, o pergalės atveju net galėtų pakilti į septintąją poziciją.

Informacija ir nuotaruka iš http://www.bcneptunas.lt/