Jaunimas atkakliai kovojo tinklinio turnyre

0
75

 Gegužės mėnesio viduryje finišavo ilgiau nei mėnesį trukęs jaunimo organizacijų mėgėjiškas tinklinio turnyras „Žaibiškas aktyvaus laisvalaikio tinklas“.

 

 

Turnyrą organizavo prie Klaipėdos universiteto įsikūrę klubai „A.L.L.“ (Aktyviai Leidžiantys Laiką) ir „Baltijos žaibas“. Turnyro tikslas buvo ne tik išsiaiškinti geriausiai tinklinį žaidžiančią jaunimo organizaciją, bet taip pat smagiai ir nuotaikingai praleisti sekmadienio vakarus, artimiau bendraujant ir susipažįstant su kitų organizacijų komandų nariais. Pasak vieno iš turnyro organizatorių E.Vaškaičio, tokio turnyro idėja pasiteisino su kaupu – aikštelėje susirėmė 12 jaunimo komandų, viso per 80 žaidėjų. Kiekvienoje komandoje turėjo būti mažiausiai dvi merginos, todėl kovos buvo ir atkaklios, ir gražios. Vienoms komandoms sekėsi geriau, kitoms gal šiek tiek prasčiau, tačiau visose komandose be išimties atsirado „perliukų“, pateikusių priešininkams suktų, subtilių ir neatremiamų smūgių. Vienas komandas įkvėpė komandinis žaidimas, sirgalių palaikymas, o kai kam išskirtinai sėkmę nešė muzikiniai kūriniai.

Turnyro finalinės kovos buvo išties įspūdingos: aikštelėje varžėsi puikų žaidimą ir pergalės troškulį demonstravusios komandos, kurių visos be išimties kovos vyko taškas į tašką. Visi sirgaliai ir kitų komandų nariai stebėję finalines kovas vieningai sutarė, kad tokios, reto grožio, varžybos papuoštų kiekvieną turnyrą. Po emocionalių ir įtemtų finalo kovų trečioji vieta atiteko jaunimo komandai „Eketė“ iš Plikių, antrąją vietą iškovojo komanda „Active“, na o pirmoji vieta ir turnyro taurė atiteko komandai „Studentai“.

Organizatoriai labai džiaugiasi, jog tinklinio turnyras sudomino ir šio žaidimo specialistus, kurie sutiko teisėjauti turnyre, taip pat atliko švietėjišką veiklą ir komandas supažindino su tinklinio žaidimo subtilybėmis, dalijo naudingus patarimus. 

Turnyre pralaimėjusiųjų neliko, buvo skirtos 8 nominacijos, visos komandos apdovanotos padėkos raštais, komandos finalininkės ir prizais. Organizatoriai dėkoja Klaipėdos universitetui už suteiktą sporto salę, komandoms už dalyvavimą, gerą nuotaiką ir puikų žaidimą, o teisėjams už kvalifikuotą ir teisingą teisėjavimą, praneša Klaipėdos universiteto studentų krepšinio komandos fanų klubas
„Baltijos žaibas“.

Klaipėdos.info