Kas gali geriausiai pagyvinti jūsų seksualinį gyvenimą?

0
53
seksualinis gyvenimas

seksualinis gyvenimasSavo seksualinį gyvenimą galite paįvairinti įvairiais būdais – naujais, kvapniais prezervatyvais, itin galingais vibratoriais ir varpos žiedais, tačiau nepamirškite ir dar vieno puikaus dalyko, kuris tikrai sujaudins abudu sekso partnerius – tai lubrikantai.

Be jokios abejonės, prieš penketą metų buvo gana neįprasta sekso metu naudoti lubrikantus, tačiau pastaruoju metu tokia mada atėjo ir sparčiai išpopuliarėjo, kadangi žmonės pastebi padidėjusį sekso malonumą ir ypatingumo jausmą. Taigi, kokie lubrikantai dabar populiarūs ir kur juos galima gauti pigiau?

Dabar itin populiarūs Durex firmos lubrikantai – be abejo, ši kompanija užsitarnavo savo gerą vardą vien jau puikiais prezervatyvais, o kadangi dabar ši kompanija pardavinėja ir tikrai puikius lubrikantus, tai galima nesunkiai suprasti, kad Durex žino, ko reikia įsimylėjėliams. Vieni iš populiariausių lubrikantų yra šildantys Durex Play Warming lubrikantai – jūs tiesiog sekso metu užtepsite šiek tiek lubrikanto ant savo partnerio kūno ir ta vieta labai maloniai sušils ir bus slidesnė, tad mylėtis bus dar smagiau.

Nemažo populiarumo susilaukia ir Durex Play Pina Colada lubrikantas, kuris turi labai malonų aromatą – pasinaudoję šiuo lubrikantu, jūs suartėsite su gamta, kadangi lubrikantas turi labai malonų ananasų kvapą, taip pat jis yra pagamintas iš daugybės natūralių produktų, tad jūs tikrai nerizikuosite tepdami ant savo kūno kokią nors chemiją.

Yra ir daugiau vaisių skonio lubrikantų, iš kurių dabar patys populiariausi yra braškių skonio, ananasų, alavijų ekstrakto lubrikantai – reikia paminėti ir dar tai, kad šie malonaus kvapo lubrikantai puikiai tinka abiems partneriams. Be abejo, mylėjimosi metu labai svarbu jausti tinkamus kvapus, kurie tik dar labiau suartins įsimylėjėlius, tad jeigu norite įnešti naujų ir malonių vėjų į savo lovos gyvenimą, išmėginkite kažką iš tikrai plataus Durex lubrikantų asortimento.

Dabar tai galite padaryti paprasčiausiai internetu, kadangi elektroninė prezervatyvų ir sekso žaisliukų parduotuvė turi viską, ko jums reikia. Galėsite įsitikinti, kad čia tokie dalykėliai yra parduodami gerokai pigiau ir neretai būna akcijos, o pristatymas į namus bus visiškai nemokamas.