Klaipėdiečiai čempionate skynė laurus

0
75

Šį savaitgalį (05.14) Šveicarijoje, Stans mieste, vyko tradicinis atviras karate kyokushin vaikų – jaunių čempionatas, kuriame savo karate gebėjimus demonstravo virš 320 sportininkų iš 16 šalių (Vokietijos, lenkijos, Rusijos, Ukrainos, Šveicarijos, Vengrijos, Kazachstano ir kt.).

Lietuvai atstovavo 30 sportininkų iš įvairių Lietuvos klubų. Tame tarpe ne tik Lietuvos, bet ir Klaipėdos garbę gynė ir 6 jaunieji okinaviečiai: Kasparas Karalis, Vilius Liniauksas, Dominykas Mockus, Arnas Balčinas, Danas Januška ir Justas Troinič.
 
Nežiūrint to, kad kelionė iki Šveicarijos buvo pakankmai tolima ir varginanti, visi Lietuvos atstovai stengėsi nerodyti nuovargio ir kovoti užtikrintai. Tačiau, reikia pripažinti, kad vien noro nepakako, daugeliui Lietuvos kovotojų, tame tarpe ir mūsų akademijos sportininkams jau pirmosiose kovose teko susitikti su būsimais varžybų prizininkais. KKA „Okinava“ sportininkus lydėjusi Mokytoja Diana Mačiūtė visgi džiaugėsi, jog kovos nebuvo pralaimėtos „sausai“. Sportininkai kovo metu apskeisdavo efektyviais kojų ir rankų smūgiais ir kovojo taškas į tašką. Tačiau paskutinėmis kovos minutėmis nuo daugelio Lietuvos atstovų, tame tarpe ir okinaviečių, fortūna nusisuko. Užtikrintai į kumite rungties prizininkus prasibrovė daugkartinis Lietuvos ir tarptautinių turnyrų prizininkas KASPARAS KARALIS, kuris tik pusfinalyje nusileido varžovui iš Rusijos, praneša Sporto klubas „Okinava“.

 

Klaipėdos.info