Klaipėdoje – įvarčių lietus

0
19

Didžiausią pergalę Lietuvos futbolo A lygos čempionate, nuo to laiko, kai grįžo į ją, savaitgalį septintajame ture iškovojo reprezentacinė „Mažeikių“ futbolo ekipa, kuri net 5:0 išvykoje sutriuškino Klaipėdos „Atlantą“.

Aktyviau rungtynes pradėję mažeikiškiai jau septintąją minutę išsiveržė į priekį – tolimu smūgiu šeimininkų vartininką nuginklavo Sergejus Žigalovas. Per pirmą kėlinį, nors ir turėjo dar daug progų padidinti rezultatą, mažeikiškiams nepasisekė pelnyti antrojo įvarčio, tačiau viskas į savo vietas stojo antrajame kėlinyje: nuo jo pradžios praėjus tik dviem minutėms, tas pats S. Žigalovas pelnė antrąjį įvartį. Po kelių minučių iš aikštelės buvo pašalintas vienas klaipėdiečių žaidėjas ir tada į jų vartus krito dar trys įvarčiai: pasižymėjo S. Žigalovas, Mindaugas Grušauskas ir Gintas Podelis.

„Rungtynių pradžia buvo labai sunki, bet antrasis įvartis iškart suteikė pasitikėjimo, pradėjome žaisti laisviau, o čia dar varžovai liko dešimtyje. Po kelių nesėkmių iš eilės bei lygiųjų namuose psichologiškai labai trūko tos pergalės, manau, kad ji padės atgauti pasitikėjimą“, – po rungtynių kalbėjo ekipos senbuvis Antanas Bulošas.

Po septintojo turo, surinkę aštuonis taškus, mažeikiškiai iš dešimtos vietos šoktelėjo net į septintąją. Šį sekmadienį mūsų ekipos vėl laukia išvyka į uostamiestį: čia ji susitiks su vienuoliktoje vietoje esančia „FK Klaipėda“.

„Tai nenuspėjama komanda: su lyderiais sužaidžia lygiosiomis, tuo tarpu lygos vidutiniokei pralaimi dideliu rezultatu. Žinome rungtynių svarbą (turnyrinės lentelės viduryje net trys komandos turi aštuonis taškus, nuo kitų skiria tik vienas taškas), ruošiamės rimtai, dirbame per treniruotes negailėdami savęs ir tikimės teigiamo rezultato. Gaila, kad jau šeši iš mūsų ekipos yra traumuoti“, –apie artėjantį savaitgalį sakė žaidėjas.

Svarbu:
keičiasi rungtynių su FK “Klaipėda” laikas ir vieta. Rungtynės vyks Gegužės 8 dieną (sekmadienį) 12:00 va. Gargždų miesto stadione.

Informacija iš www.fkmazeikiai.lt, Vidas Stankus, straipsnis iš “Santarvės” laikraščio.