Kyšininkai pareigūnų nesugundė

0
81

kisysSavaitgalį Klaipėdos apskrityje sulaikyti trys vairuotojai, pinigais ir net statybinėmis medžiagomis bandę papirkti policijos pareigūnus.

Ketvirtadienį vakare Kretingos rajono Jokūbavo kaime sustabdyto automobilio vairuotojas, siekdamas išvengti atsakomybės už Kelių eismo taisyklių pažeidimą, policijos patruliams pasiūlė ne tik 1000 litų, bet ir statybinių medžiagų – keliolika maišų cemento.

Dėl šio įvykio apklaustas 1970 m. gimęs neblaivus (1.60 prom.) kretingiškis V. J.

Penktadienį vakare uostamiestyje prie Mokyklos g. 45 namo sustabdyto automobilio vairuotojas irgi nenorėjo būti nubaustas už KET pažeidimą ir patruliams pasiūlė 250 litų kyšį.

Pinigus pareigūnai paėmė, tačiau pažeidėją nuvežė į atimiausią policijos komisariatą bei parašė tarnybinius pranešimus apie bandymą juos papirkti. Dėl šio įvykio apklaustas 1981 m. gimęs vilnietis K. J.

Sekmadienį ryte šalia Klaipėdos esančiame kelyje Liepoja-Klaipėda patruliai pastebėjo įtartinai važiuojantį automobilį „Skoda“ ir jį sustabdė. Išaiškėjo, kad vairuotojas yra neblaivus. Siekdamas išvengti atsakomybės, vyriškis pareigūnams pasiūlė 100 eurų ir 200 litų kyšį.

Komisariate dėl šio įvykio apklaustas 1976 m. gimęs klaipėdiškis R. M. Jam nustatytas 0.92 prom. girtumas.

Dėl visų šių bandymų papirkti policijos pareigūnus pradėti ikiteisminiai tyrimai.

Klaipėdos vyriausiojo policijos komisariato informacija


Klaipedos.info