Lazerinis veido plaukų šalinimas yra patikimas ir efektyvus būdas

Ar jau skaitėte?

Lazerinis plaukų šalinimas nuo veido – tai plaukų šalinimo būdas ant veido (smakro srityje, virš viršutinės lūpos, ant skruostų, ant kaktos), pagrįstas lazerio spindulio poveikiu plauko folikului.

Lazeris sunaikina pigmentą melaniną, kuris yra plaukuose ir yra atsakingas už jų spalvą. Siauras specialiai parinkto ilgio šviesos spindulys prasiskverbia pro odą, melaninas ją sugeria, miršta plauko svogūnėlis ir jį maitinantis indas. Tokiu atveju oda nepažeidžiama, o tik šiek tiek įkaista.

Kaip vyksta procedūra

Nedideli odos ploteliai trumpą laiką apšvitinami lazeriu. Moterų veido epiliacijos lazeriu metu „Antenų“ zonos gydymas užtrunka 10-12 min., vyrų smakro, kur plaukai didesni ir kietesni – 15-20 min.

Pacientams, kurių skausmo slenkstis yra aukštas, anestezijos gali neprireikti, esant žemam skausmo slenksčiui ir jautrių vietų gydymui, oda gydoma lidokaino geliu. Dauguma šiuolaikinių lazerinių sistemų turi aušinimo dangtelį, kuris sumažina jautrumą ir mažina skausmą iškart epiliacijos proceso metu.

Procedūros metu pacientas ir gydytojas turi dėvėti apsauginius akinius, kad apsaugotų akis. Dėl šios priežasties antakių plaukų šalinimas neatliekamas.

Kaip pasiruošti plaukų šalinimui lazeriu ant veido

Specialaus pasiruošimo procedūrai nereikia. Prieš ją atliekant būtina kosmetologo konsultacija, kurios metu nustatomas odos tipas, plaukai, parenkamas tinkamas lazerinis aparatas. Tuomet kosmetologė pasakys, kiek dienų iki procedūros (atsižvelgiant į plaukų augimo laipsnį) reikia nuskusti apdorotą vietą, kad plaukams reikėtų ilgio.

Taip pat epiliacijos išvakarėse rekomenduojama vengti įdegio, kad oda netamsėtų ir netaptų jautresnė lazeriui.

Reikėtų nepamiršti, kad jei pernelyg didelį veido plaukų augimą sukelia hormoninės problemos, jas reikia išspręsti prieš epiliaciją. Priešingu atveju procedūra nebus efektyvi – plaukai vis tiek atsiras. Nėščioms moterims nerekomenduojama atlikti veido plaukų šalinimo lazeriu: jų hormoninis fonas taip pat nėra stabilus.

Lietuvoje mūsų novatoriškų veiksmingų nepageidaujamų plaukų šalinimo būdų šalis yra plaukų šalinimas lazeriu. Tokias ir panašias procedūras atlieka grožio ir sveikatinimo centras Grakštuolė, kuriame atliekamos visos grožio procedūros sveikam ir gražiam kūnui.

[td_block_12 limit="2" offset="1"]
[td_block_12 limit="20" offset="3"]
spot_img