Lietuvos pašte – galimybė išsiųsti Kalėdomis kvepiančias siuntas

0
125
John-Mark Smith nuotr. iš Pexels / Laiškas

Imbierinių sausainių, cinamono, citrusinių vaisių ir eglutės kvapai primena, kad artėja vienos gražiausių švenčių metuose – Kalėdos. Šiuo laikotarpiu norisi dalytis ne tik dovanomis, bet ir geromis emocijomis, todėl Lietuvos pašte jau galima su siuntiniu „supakuoti“ ir brangiam žmogui nusiųsti Kalėdų kvapą.

„Aromatas – tarsi laiko mašina suteikia progą prisiminti seniai lankytas vietas, sutiktus žmones ir patirtas emocijas, tad nenuostabu, kad kvapas – viena svarbiausių žmogaus juslių ir potyrių. Kvapu identifikuojame močiutės kepinius ir namų jaukumą, dėl užuosto pažįstamo kvapo gali sukilti šilti prisiminimai apie brangų žmogų, o užuodę eglės ir citrusinių vaisių kvapą, nesąmoningai pagalvosime apie Kalėdas – tokia aromato asociacijų galia. Kad siunčiamos dovanos turėtų dvigubą geros emocijos užtaisą, Lietuvos pašte dabar galima supakuoti ne tik norimą daiktą, tačiau ir Kalėdų kvapą – tereikia į pakuotę įpurkšti specialiose pakavimo vietose esančio eglutės ir citrusinių vaisių aromato. Kaip ir Kalėdų dvasia, ši paslauga nemokama“, – šypsosi Lietuvos pašto Korporatyvinių reikalų departamento vadovė Vaida Budrienė.

Įspūdžiui sustiprinti, šventines siuntas galima apmokėti naujais Kalėdiniais pašto ženklais: jaunosios grafikos dizainerės Paulinos Jančytės sukurtuose pašto ženkluose pavaizduotas apelsinas ir imbierinis sausainis – atributai, be kurių nebeįsivaizduojamas Kalėdų laukimas.

Tai ne vienintelė gera naujiena Lietuvos pašto klientams: iki 2019 m. sausio 7 d. didžiųjų Lietuvos miestų centriniuose paštuose, klientams pageidaujant, šventiniai laiškai bei atvirlaiškiai bus antspauduojami specialiu „Kalėdų pašto“ antspaudu, be to, šventiniu laikotarpiu ilginamas didžiųjų miestų paštų darbo laikas.

Vilniaus centrinis paštas (Gedimino pr. 7), Pr-Pn: 9:00-19:00, Š 09:00-17:00

Kauno 31 paštas (Chemijos g. 2), Pr-Pn: 10:00-20:00, Š 09:00-14:00

Klaipėdos centrinis paštas (Liepų g. 16), Pr-Pn: 9:00-19:00, Š 09:00-16:00

Aušra Kurtkutė
AB Lietuvos paštas