Mažeikiečiai įveikė abu uostamiesčio klubus

0
96

Futbolo klubas „Mažeikiai“ švenčia trečią pergalę šiame A lygos sezone, šįkart rezultatu 4:2(2:1) įveikti Klaipėdos „Klaipėda“ futbolininkai. Kaip ir praėjusio turo rungtynėse, mažeikiškiams ilgai įvarčio laukti nereikėjo.

Pirmasis „Mažeikių“ gretose pasižymėjo mūsų komandos veteranas – Antanas Bulošas, jo įvartis išvedė „Mažeikius“ į priekį, tačiau persvaros ilgai išlaikyti nepavyko, šeimininkai ją lygina jau 32 minutę (kamuolys į vartus įėjo nuo mūsų komandos žaidėjo E. Užkuraičio). Vis dėl to kėlinį pavyksta baigti pakilia nata, 41 min. S. Žigalov tolimu smūgiu nuginkluoja „Klaipėdos“ vartininką ir gražina „Mažeikiams“ vieno įvarčio persvarą.

Antro kėlinio pradžia ne tokia sėkminga mūsų ekipai, 50 min. skiriamas baudos smūgis „Mažeikių“ baudos aikštelės prieigose, jį realizuoja Justas Vilavičius. Tai mūsų ekipai suveikia kaip šaltas dušas ir jau 51 min. Gintas Podelis išbėga vienas prieš varžovų vartininką, tačiau nesiryžta smūgiuoti, o bandant kamuolį perduoti komandos draugui įsiterpia „Klaipėdos“ gynėjai. Po trijų minučių jau S. Žigalov aplenkia paskutinį ginėją ir atsiduria vienas prieš varžovų vartininką, tačiau vienam iš „Klaipėdos” gynėjų pavyksta legionierių prisivyti ir jo smūgį blokuoti iš šono. Po šio smūgio keliamas kampinis, kurio vos neišnaudoja vienas iš mūsų žaidėjų, tačiau jo smūgį galva šeimininkams pavyksta atremti. Vis dėl to rezultatyviausiam mūsų ekipos žaidėjui S. Žigalov, pavyksta pasižymėti dar kartą ir smūgiu galva(63 min.)  vėl išvesti „Mažeikius“ į priekį. O jau po minutės S. Žigalov iš krašto perduoda kamuolį į baudos aikštelę įkirtusiam G. Podeliui kuris pelno ketvirtą komandos įvartį. „Mažeikiai“ ir po šio įvarčio ginklų nesudeda 74 min. puikią progą pasižymėti turėjo S. Žigalov, o 84 min. V. Dovbiš, nors progų išnaudoti ir nepavyksta, mūsų ekipa vis tiek švenčia pergalę rezultatu 4:2. Primename, kad artimiausios rungtynės Mažeikiuose – jau ateinantį trečiadienį (gegužės 11d.) 18 valandą su Pakruojo „Kruojos“ ekipa. Ateikite palaikyti savo miesto komandos, praneša Linas Glodenis Mažeikių futbolo klubo „Mažeikiai” tinklalapyje (www.fkmazeikiai.lt).

Klaipėdos.info

Nuotrauka Karolio Kelpšos