Neringoje laukiama kelių rekonstrukcijos

0
83

Neringoje sprendžiami klausimai dėl kelių priežiūros bei autobusų stotelių. Tai aptarta kurorto savivaldybėje susitikime su Klaipėdos regiono kelių direktoriumi Petru Kaučiku. Jo metu aptarti kelių priežiūros klausimai bei autobusų stotelių būklė Neringoje.


Kaip informavo P. Kaučikas, iki 2012 metų birželio 1 d. turi būti baigta privažiavimo prie Pervalkos rekonstrukcija, kuri bus pradėta artėjantį rudenį.
Šiuo metu rengiamas kelio Smiltynė-Nida rekonstravimo techninis projektas. Jei nebus trukdžių derinant projektą, 10 km kelio atkarpa nuo Nidos iki Pervalkos gyvenvietės ( 36 km) bus pradėta rekonstruoti 2012 metų rudenį.
Neringos savivaldybės meras Antanas Vinkus atkreipė Klaipėdos regiono kelių vadovo dėmesį į pakelių šienavimą, prašydamas, kad vasaros sezono metu kelyje Smiltynė-Nida šienaujama būtų dažniau.
Taip pat atkreiptas dėmesys į Neringos gyvenvietėse esančias netvarkingas autobusų stoteles, kuriose būtina pakeisti suskilusį tikslą bei atlikti kitus darbus. P. Kaučikas pastebėjo, kad stotelių įvaizdį darko ir žmonių klijuojami reklaminiai plakatai bei skelbimai, kuriuos nuplėšus lieka žymės.
Neringos savivaldybės teritorijos tvarkymo ir švaros taisyklės numato, kad klijuoti skelbimus ir kitokią informaciją ant medžių, stulpų, pastatų, statinių bei kitose šiam tikslui nenumatytose vietose – draudžiama. Informacija ir skelbimai turi būti talpinami tik tam tikslui skirtose informacijos ir skelbimų lentose.
Anot Neringos savivaldybės administracijos direktoriaus Algimanto Vyšniausko, reklamos iškabų rengėjai ir platintojai, kurie nesilaiko taisyklių, turi būti baudžiami.

 

 

Klaipėdos.info