Pasibaigė tarptautinis bokso turnyras „Gintarinė pirštinė“

0
207

Pasibaigė Klaipėdos bokso mėgėjams surengtas tris dienas trukęs (gegužės 13–15d.) jau šeštasis tarptautinis bokso turnyras „Gintarinė pirštinė“. Dalyvavo komandos iš Lenkijos, Čekijos, Norvegijos, Latvijos, Estijos, Rusijos ir Lietuvos.

Daugiausiai prizinių vietų laimėjo ir turnyro taurę iškovojo Klaipėdos komanda – 9 pirmosios vietos. Po dvi pirmąsias vietas iškovojo Norvegijos, Lenkijos, Latvijos, Lietuvos komandos – Šilutės ir Pasvalio. Taip pat, po vieną pirmąją vietą – Vilniaus ir Kauno komandos. Jau šeštą kartą „Gintarinė pirštinė“ turnyro nugalėtoju tapo Gytis Vaitkus („Čempionas“), kuris buvo pripažintas ir techniškiausiu boksininku. Valingiausias – šilutiškis Edgaras Skurdelis (treneris Vincas Murauskas). Už ryžtą, siekiant pergalės, apdovanoti Mantas Rudys ir Rolandas Čėsna („Čempionas“). Visi rezultatai –www.boksopasaulis.lt.  Klaipėdos miesto bokso sporto klube „Čempionas“ dirba patyrę treneriai Eugenijus Vaitkus ir Antanas Skripkauskas. Savo patyrimą ringe jau perduoda jaunasis treneris Gytis Vaitkus. Teisėjų komandai vadovavo patyręs bokso teisėjas Sergejus Rudenkovas.
 
Tarp kovų, pertraukėlių metu bokso gerbėjams meistriškumą rodė šokių kolektyvai, savo grakštumą demonstravo jaunoji Ona Vaitkutė. Dėkoju turnyro organizatoriams, kad pakvietė į turnyrą ir galėjau Zigmo Katiliaus fondo vardu pateikti keletą nuotraukų žiūrovų vertinimui iš savo foto archyvo bei pasveikinti bokso veteranus. Įteikiau „Neregėtos Lietuvos“ albumą, patvirtinimą, kad gegužės 14 dieną Lietuvos Tūkstantmečio ąžuolyne, Pašiliuose, Kėdainių rajone buvo pasodinti vardiniai ąžuolai Klaipėdos krašto bokso sporto žmonėms. Klaipėdiečiai – SSRS čempionato (1961) bronzos medalio laimėtojas, 7 (septynis) kartus Lietuvos čempionas (1957 – 1964) Stanislovas Uosis, jo treneris Vladas Stonys, AIBA kategorijos teisėjas Alfonsas Lukauskas, šilutiškiai – nusipelnęs treneris Vincas Murauskas ir jo auklėtinis pirmosios jaunimo olimpiados  čempionas Evaldas Petrauskas tikrai nusipelnė, kad jų vardiniai ąžuolai žaliuotų minėtame ąžuolyne, praneša Zigmo Katiliaus vardo fondas.

 

 

Klaipėdos.info