„PayPost“ tinklas plečiasi ir atidaro skyrių Gargžduose

0
39
PayPost

PayPostLietuvos pašto finansinių paslaugų tinklas „PayPost“ nuo 110 skyrių plečiasi iki 150-ies. Papildomai „PayPost“ skyrių atidaryta ne tik didžiuosiuose, bet ir mažesniuose šalies miestuose – Vilkaviškyje, Prienuose, Rietave, Šilutėje, Gargžduose, Biržuose, Joniškyje, Mažeikiuose ir kt.

„Klientų srautai „PayPost“ skyriuose nuolat auga. Pastebime, kad ypač mažesniuose miestuose jaučiamas poreikis vietų, kur gyventojai galėtų pasinaudoti įvairiomis finansinėmis paslaugomis. Tikimės, kad praplėtus „PayPost“ skyrių tinklą gyventojams bus dar patogiau apmokėti sąskaitas, gauti vartojimo kreditą, išsiųsti ir atsiimti pinigų perlaidą ar pasirašyti antrosios pakopos pensijos kaupimo sutartį“, – teigė Lietuvos pašto Finansų tarnybos direktorius Kęstutis Jaržemskas.

Pasak K. Jaržemsko, planuojama iki metų pabaigos „PayPost“ tinklą išplėsti iki 200 skyrių visoje Lietuvoje. Tai bus tankiausias finansinių paslaugų tinklas mūsų šalyje.

Darbui „PayPost“ skyriuose papildomai bus priimta daugiau kaip 50 darbuotojų. Iš viso šiuo metu „PayPost“ tinkle dirba beveik 200 darbuotojų.

„PayPost“ skyriuose galima pasinaudoti įvairiomis finansinėmis paslaugomis – sumokėti mokesčius, išsiųsti ir atsiimti vietines ar tarptautines perlaidas, įsigyti keleto bendrovių vartojimo kreditą, Vyriausybės taupymo lakštų, pasirašyti antrosios pakopos pensijos kaupimo sutartį. Čia taip pat priimama leidinių prenumerata.

Ateityje „PayPost“ skyriuose ketinama pasiūlyti ir valiutos keitimo paslaugą.

Klaipėdos.info