“Žalgiris” Klaipėdiečius palaužė ketvirtajame kėlinyje

0
8

BEKO-Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionato rungtynėse Kauno “Žalgiris” išvykoje nugalėjo Klaipėdos “Neptūno” krepšininkus rezultatu 90:67.

Šeimininkai rungtynes pradėjo itin pakiliai nusiteikę ir po keturių paeiliui Artūro Valeikos atakų spurtavo 8:0.
“Žalgiris” pirmą rezultatyvią ataką surezgė tik besibaigiant trečiąjai rungtynių minutei, kuomet atakos smaigalyje atsidūrė Paulius Jankūnas.

Nors žalgiriečiai aktyviai dirbo gynyboje, tačiau lyg ant bangos rungtyniavę “Neptūno” krepšininkai pirmąjį kėlinį dažniau buvo priekyje – 16:11, 18:13. O pirmosios dešimt rungtynių minučių baigėsi minimalia “Neptūno” persvara – 20:19.

Antrąjį kėlinį jau virė atkakli – taškas į tašką kova, tik prieš pat didžiąją pertrauką kauniečiai atitrūko 4 taškais – 45:41. Tiesa, neptūnietis Laurynas Mikalauskas šį skirtumą galėjo sumažinti perpus, tačiau aidint kėlinio pabaigą skelbiančiai sirenai, nepataikė iš po krepšio.
Trečiojo kėlinio viduryje “Žalgiris” buvo įgijęs 12 taškų persvarą – 57:45, tačiau aikštės šeimininkai nesiruošė nuleisti rankų ir kantriai gindamiesi mažino atsilikimą.
Su didžiuliu užsidegimu rungtyniavę neptūniečiai Simas Galdikas ir Raimundas Danys kelis kartus pelnė taškus ir privertė varžovus prasižengti.Tai leido klaipėdiečiams atkurti rungtynių intrigą – ketvirtojo kėlinio pradžioje žalgiriečių pranašumas ištirpo vos iki 3 taškų – 65:62.
Visgi, labiau patyrę “Žalgirio” krepšininkai sėkmingiau sužaidė rungtynių pabaigą ir šventė pergalę.