Suradusiems Jūros šventės lobį – kelionė į Švediją

0
30

Pirmą kartą, liepos 29-31 d. vyksiančios Jūros šventės metu jos svečiai galės ne tik stebėti 100 įvairių žanrų renginių programą, bet ir tapti aktyviais šventės dalyviais, ieškodami šventės teritorijoje paslėpto tikro lobio.


„Atrask savo lobį!” – taip vadinsis tris šventės dienas truksiantis interaktyvus pramoginis komandinis žaidimas, kurio tikslas, sprendžiant intelektualines, humoristines, fizines užduotis, surasti šventės teritorijoje paslėptą lobį ir laimėti pagrindinį žaidimo prizą – kelionę jūra į Švediją arba Vokietiją.
Šiuo žaidimu šventės organizatoriai sieks mieste sukurti žaismingą atmosferą, alternatyvą norintiems linksmintis kitaip ir tapti aktyviais didžiausio metų renginio dalyviais. Dalyvių registracija į žaidimą jau prasidėjo ir truks iki liepos 28 d., 18 val.
Ieškoti lobio kviečiamos komandos, kurių narių skaičius – nuo 2 iki 4 asmenų. Kiekviena komanda turės išsirinkti savo kapitoną, pavadinimą bei privalės pasipuošti žaidimo tematiką bei dvasią atitinančia apranga, sukurdama vieningą komandos stilių.
Iki žaidimo starto likus kelioms valandos, įvyks atrankinis etapas, kuriame komandos bus vertinamos pagal du kriterijus. Pirmasis – bus atsižvelgiama į komandos dalyvių įvaizdį ir žaidimo aprangos reikalavimų išpildymą. Antrasis vertinimo kriterijus – pirmosios nesudėtingos žaidimo užduoties įgyvendinimas: komandoms reiks atrasti tris Klaipėdos simbolius, nufotografuotus netikėtais rakursais.
Žaidimas „Atrask savo lobį!” startuos liepos 29 d., šventės atidarymo metu. Per vieną šventės dieną žaidėjai turės atlikti 5 užduotis, kurių įgyvendinimo kokybė bus vertinama specialiais žaidimo pinigais – jūriais.
„Neišsigąskite: užduotys bus nesudėtingos, pageidaujantiems bus suteikiama pagalba, o žaidimo išdėstymas per tris šventės dienas leis ir išsimiegoti, ir linksmintis kituose renginiuose, ir sėkmingai dalyvauti žaidime“, – sakė žaidimo organizatorės – parduotuvės „Tavo dviratis“ ir VšĮ „Žinių namai“ vadovės Lina Almonaitienė bei Rolanda Lukoševičienė.
Trijų dienų žaidimą vainikuos paskutinės užduoties metu atrastas lobis, o uždarymo koncerto metu laimėjusiai komandai bus įteiktas pagrindinis prizas, kurį įsteigė laivybos bendrovė AB DFDS Seaways, pervežanti keleivius ir krovinius keltų linijomis iš  Lietuvos į Vokietiją ir Švediją.
Neliks nuskriaustos ir kitos žaidime dalyvavusios komandos. Antrąją vietą laimėjusi komanda turės unikalią galimybę išplaukti į jūrą  XIII-XIV a. tipo kariniu burlaiviu „Arka“. Trečiosios vietos laimėtojams atiteks  bilietai į rugpjūčio 2-7 d. vyksiančias draugiškas krepšinio rungtynes Klaipėdos „Švyturio“ arenoje. Paskatinamieji Jūros šventės rėmėjų prizai bus įteikti ir kitiems žaidimo dalyviams.
Registracija ir daugiau informacijos – Kūlių Vartų g. 5, Klaipėda (parduotuvė „Tavo dviratis“), www.tavodviratis.lt, el. paštu dviraciu.parduotuve@gmail.com arba telefonais +370 (46)213247, +370 67420990. Komandos registracijos mokestis – 10  Lt.

 

Klaipėdos.info