Tirpsta bilietai į „Smokie“ koncertą Klaipėdoje

0
76

Į liepos 28 d. „Švyturio arenos“ atidarymo proga rengiamą pirmąjį legendinės britų roko grupės „Smokie“ koncertą Klaipėdoje per 1,5 mėnesio jau parduota daugiau nei trečdalis bilietų.


„Švyturio areną“ valdančios UAB „Klaipėdos arena“ direktorės Jolitos Krickės teigimu, bilietai tirpsta kur kas greičiau nei tikėtasi.
„Džiugu, jog „Švyturio arenos“ atidarymo renginiu domisi ne tik klaipėdiečiai, bet ir kitų didžiųjų šalies miestų – Vilniaus ir Kauno – gyventojai, kurie bilietus perka taip pat aktyviai, kaip ir vietiniai renginių lankytojai. Tai rodo, jog nepaisant miesto, gyventojai neabejingi kokybiškai ir „nemirštančiai“ „Smokie“ muzikai“, – sako J.Krickė.
Jos teigimu, šio ir kitų „Švyturio arenoje“ vyksiančių kokybiškų muzikos ir sporto renginių dėka, planuojama, jog pirmoji universali uostamiesčio arena taps didžiausiu laisvalaikio traukos centru visame Vakarų Lietuvos regione.
„Jūros šventės“ išvakarėse vyksiančioje atidarymo šventėje roko grupė „Smokie“ kartus su simfoniniu orkestru atliks savo didžiausius hitus ir keletą kūrinių iš paties naujausio albumo „Take A Minute“.
Atidarymo koncertą „Švyturio arenoje“ organizuoja didžiausia Vidurio ir Rytų Europoje koncertinė agentūra „Makroconcert“, o bilietus į koncertą platina oficialus „Švyturio arenos“ bilietų platintojas BILIETAI LT.
Naujai duris atversianti universali „Švyturio arena“ priklausomai nuo renginio tipo talpins nuo 1800 iki 7000 žiūrovų. J.Krickės teigimu, planuojama, jog nuo atidarymo per pirmąjį renginių sezoną „Švyturio arena“ sulauks apie 200 tūkst. lankytojų.  
Pirmasis arenos renginių sezonas prasidės nuo jos atidarymo ir tęsis iki 2012 m. rugpjūčio 31 d.

 

 

Klaipėdos.info