Kodėl jums reikia raudonos piniginės ir kas laukia Lietuvos 2016-aisiais? (Video)

Ar jau skaitėte?

Palmira
Palmira Kelertienė.

Sužinojusi, kad 2016-ieji metai yra vadinami raudonosios ugninės beždžionės metais, kulinarė ir laidų autorė Beata Nicholson nusprendė pasidomėti, ką gi ta raudona beždžionė atneš mums visiems.

„Esu intuityvi ir tikiu dalykais, kuriuos sunku paaiškinti paprastai. Visada artėjant metams į pabaigą smalsumas, ką atneš kiti metai, mane nuveda pas žmones, kurie moka pažvelgti į ateitį. Pernai tai buvo Naglis Šulija, o šiemet mano studijoje apsilankė viena žinomiausių šalies astrologių Palmira Kelertienė. Turiu prisipažinti, kad viskas, ką ji pasakojo man buvo be galo įdomu. Ji mane tikrai įtikino, jog raudonas stalo takelis pasitinkant Naujuosius metus ir apskritai visus 2016 metus ant stalo yra toks pat būtinas kaip peilis ir šakutė. Lygiai taip pat kaip ir būtini raudoni aksesuarai mūsų garderobe, nes mūsų laukia neeiliniai metai, kurių pasitikimui mums visiems prireiks ypatingos apsaugos ir stiprybės“, – įspūdžiais dalijasi Beata.

Jei ir jums, kaip Beatai įdomu, kaip sutikti Naujuosius, ką apsirengti ar padėti ant stalo, kas prišauktų į namus taiką, sėkmę ir laimę, ką daryti, jei puola ligos ir jaučiamės pervargę, būtinai pažiūrėkite Beatos pokalbį su Palmira.

Šiais metais Beata pristatė „Beatos virtuvės“ kolekcija namams, kurioje puikuojasi ir raudoni stalo kolekcijos akcentai – stalo takeliai ir padėkliukai. Beatos kolekcijos gaminių galima įsigyti visose parduotuvėse „Maxima“.

[td_block_12 limit="2" offset="1"]
[td_block_12 limit="20" offset="3"]
spot_img