Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Kokias šukuosenas renkasi XXI amžiaus nuotakos?

vestuvines-sukuosenosŠiuolaikinės nuotakos peržengia nemažai jau ilgus metus funkcionuojančių tradicijų. Joms nebereikia ilgų baltų suknelių, jos nebenori didelių pokylių, jos nebegalvoja, kad balandžiai – geras pasirinkimas. Dažniausiai šiuo metu pasirenkamas variantas – nuo toliau nuo tradicijos, kuo moderniau. O kaip yra su šukuosenomis be kurių keliauti į vestuves būtų tikra nuodėme. Išliko tai, kad merginos nenori būti palaidais plaukais, tad kažkokios šukuosenos vistiek reikia. Klausimas – kokia geriausia, gražiausia ir apskritai, kokios šiuo metu egzistuoja?

  • Ėjimas palaidais plaukais į vestuves niekada nebuvo populiarus pasirinkimas. Šiuo metu damos taip pat retai renkasi variantą. Nebent trumpaplaukės, kurios pasistengia, kad iš jų plaukų būtų padaromos retro šukuosenos. Visi kiti atvejai nėra toks geras pasirinkimas, kurį mes jums rekomenduotume. Šiuolaikinės nuotakos mano, kad palaidi plaukai netinkamai keliaujant į savo pačios vestuves.
  • Dažniausiai nusprendžiama, kad kuodas yra geriausias pasirinkimas, tačiau pastarasis nedaromas toks paprastas ir nuobodus. Aišku, kad pavyktų gauti kokybišką rezultatą rekomenduojame pasisamdyti specialus, kurie užtikrina, kad tikrai gautu rezultatu jaunoji bus patenkinta. Šukuosenos dažniausiai net ir profesionalų daromos kelias valandas, tai ką jau kalbėti apie patirties neturinčius asmenis. Vestuvių kuodai populiariausi šie:
  • Velti, kuomet stengiamasi sukurti kuo įmantresnę šukuoseną.
  • Įkomponuojamos gėlės, kurios pasirenkamos pagal jaunosios plaukų spalvą.
  • Sukuriamas toks, kad į jį būtų paprasta įmontuoti veliumą, kuris laikysis visą vakarą.
  • Įkomponuojama karūnėlė.
  • Įkomponuojamos kitos mažos ir gražios smulkmenos.

 

  • Šukuosenos dažniausiai būna kuo paprastesnės ir neatkreipiančios kitų žmonių dėmesio į jūs.
  • Kuriama tokia šukuosena, kad į ją būtų patogiai įkomponuojamas veliumas, kuris reikalingas siekiant pabrėžti nuotakos padorumą.
  • Vestuvinės šukuosenos dažniausiai reikalauja pastarąsias derinti ir prie kitų veiksnių, kaip suknelė arba bateliai. Pavyzdžiui, jeigu norite įkomponuoti kokios nors spalvos gėlytes arba kitus mažus aksesuarus – reikia, kad spalviniu atveju viskas puikiai derėtų.

Panašu, kad vestuvinės šukuosenos nėra labai reiklios. Daugeliu atveju jos tikrai kuklios, tačiau tiesa tokia, kad pastarosios kokybiškai sukurtos bus tik tokiu atveju, jei prie jaunosios plaukų prisilies geras savo srities profesionalas. Tai mes jums nuoširdžiai rekomenduotume.

123456