Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė

Susipažinkime – „Adrijus“

Praėjusio sezono ŠKKML čempionai „Adrijus“ šį sezoną, kaip ir pridera, rungtyniauja Mero taurėje. Tiesa, įspūdingais rezultatais kol kas jie pasigirti negali – po penkių sužaistų rungtynių jų sąskaitoje vos viena pergalė.

„Pirmąjį sezoną įvertinčiau puikiai. Manau, viršijome savo galimybes. Turėjome labai daug gerų akimirkų, kurias tikrai malonu prisiminti. Nutarėme dalyvauti ir šį sezoną, kadangi reikia ginti čempionų titulą. Tačiau sezono pradžioje matome, jog sekasi sunkiai. Visi žaidžia su dvigubu užsidegimu, o mes sunkiai renkamės į rungtynes,“ – pasakoja komandos vadovas bei žaidėjas Valentinas Rumiancevas.

Pasak jo, „Adrijus“ nejaučia papildomo spaudimo dėl to, jog jie – praėjusio sezono čempionai. Paprasčiausiai lygos komandos sustiprėjo, atsirado naujų ekipų ir visos jos nori iškovoti kuo daugiau pergalių. Nesvarbu prieš ką.

Šio sezono komandos tikslas – pasistengti iškovoti čempionų titulą. Be abejonių, „Adrijus“ norėtų jį apginti, tačiau supranta, jog tai padaryti bus dvigubai sunkiau.

„Reikia įdėti daug darbo. Taip pat reikia ir sėkmės, kuri šiuo momentu yra nuo mūsų nusisukusi. Per mažai treniruojamės, trūksta trenerio. Tačiau sezonas ilgas ir nenuspėjamas, reiki žiūrėti į priekį,“ – neslepia komandos vadovas.

Darbu gynyboje ir kovine dvasia, pasak Valentino, praėjusiame sezone išsiskyrusi komanda, šiemet neišsiskiria niekuo.

„Praėjusį sezoną buvome nuvertinti, niekas netikėjome mumis, tad vertę įrodyti galėjome tik sunkiu darbu. Na, o šiemet sunkiai renkamės į rungtynes, trūksta susižaidimo. Manau, kitos komandos yra šiek tiek kovingesnės už mus.

Kokie esame už aikštelės ribų? Draugiški, palaikome gerus santykius, kartais visi kartu nueiname pasėdėti į barą, kartu sportuojame bei dalyvaujame kitose lygose. Santykiai geri, niekas nesipyksta. Būna, kad pasipykstame aikštelėje, bet už jos ribų viskas gerai“.

„Adrijus“ ekipą jau antrą sezoną treniruoja Klaipėdos „Neptūno“ kapitonas Martynas Mažeika. Komandos vadovas pasakoja, jog jis pats buvo suinteresuotas galimybe treniruoti. Gavęs pasiūlymą jis pažiūrėjo, kokia tai komanda ir nutarė prisijungti.

„Esame labai dėkingi, jis tikrai įdėjo daug darbo ir širdies. Šį sezoną jis norėtų padėti, tačiau taip išpuola laikas, kad kol kas negalime jo turėti kartu. Mes liūdime ir tai taip pat atsiliepia mūsų žaidimui,“ – sako V. Rumiancevas.

Vienas žymiausių komandos narių – Tadas Klimas, rungtyniavęs „Nafta – Universitetas“ ekipoje bei iš jos pasitraukęs,  o po praėjusio sezono išsiskiria Antanas Montrimavičius. Dar vienas įdomus žaidėjas – Nerijus Jonaitis, išsiskiriantis pravarde – Kobra.

„Nenorėčiau kažko išskirti pavardėmis. Arba ekipa yra, arba jos nėra. Žaidžia ne pavardės, o komanda ir tai šį sezoną yra ne kartą įrodyta. Favoritai pralaiminėja komandoms, kurios neturi nei pavardžių, nei, atrodo, įspūdingų žaidėjų. Laimi kovingesni ir tie, kurie žaidžia iki galo.

„Adrijaus“ šūkis – „vienas, du, trys – „Alnis“.

„Šiaip metais „Adrijus“ mus remia finansiškai. Esame jiems labai dėkingi, kitaip negalėtume dalyvauti, kadangi mokesčiai yra tikrai dideli. Taip pat nemažai prisideda „VMS Transportas“ ir „JAG“ batai, kuriems taip pat esame dėkingi. Taip pat dėkojame „Alniui“ bei jo vadovui Kęstučiui Juknai, kuris yra vienas iš komandos įkūrėjų ir visada būna šalia. Visiems esame labai dėkingi,“ – sako V. Rumiancevas.

Komanda taip pat didelį ačiū sako savo sirgaliams, palaikiusiems praėjusį sezoną. „Adrijus“ ne ką prastesnio palaikymo tikisi iš šiemet.

Kalbėdamas apie lyga, jis pabrėžia, jog trūkumų galima rasti visur, jeigu to nori. Tobulėjimui nėra ribų. O lygos privalumas tas, jog nuo šio sezono yra vedama pilna statistika.

„Tai yra tikrai labai šaunu ir žingsnis į priekį. Šiek kiek gaila, kad ne kiekvienoje salėje galima įjungti švieslentę ir 24 sek. laikrodį. Gal ne visos salės atitinka standartus, kurių norėtųsi. Tačiau, manau, viskas išsispręs su laiku. Svarbiausia, kad lygos direktorius nesėdi vietoje, dirba ir stengiasi. Be to, lygoje atsirado oficialus kamuolys. Tai irgi žingsnis į priekį. Gal ne visiems jis patinka, tačiau tai vis tiek yra pliusas, kadangi visi turi vienodus kamuolius. Nebėra ginčų dėl kamuolių, kai buvo sakoma, jog komanda pralaimėjo dėl kamuolio.“

Pats Valentinas turi galimybe prisidėti prie lygos keliose amplua – komandos vadovo, žaidėjo, teisėjo ir sekretoriato darbuotojo.

„Man maloniausia yra dirbti sekretoriate. Gali stebėti rungtynes ir jose dalyvauji. Teisėjaujant yra šiek tiek sunkiau psichologiškai, reikia būti labiau susikaupusiam ir negali sau leisti atsipalaiduoti, kadangi kiekviena klaida gali kainuoti kuriai nors komandai pergalę.

Lygai palinkėčiau nenustot tobulėti, nebijoti imtis naujovių ir iniciatyvos, stengtis pralenkti kitus miestus komandų meistriškumu ir pajėgumu. Mes buvome vieni pirmųjų, kurie paliko tik statistiką. Mūsų pavyzdžiu pasekė ir miesto A lyga, kadangi pamatė, jog tai yra veiksminga ir naudinga. Tas protokolo variantas nėra toks būtinas. Žaidėjams yra įdomiau, kuomet jų duomenys yra operatyviai pateikiami internete.

Palinkėčiau, jog lyga su laiku taptų viena iš stipriausių Lietuvoje. Svarbiausia – nestovėti vietoje.

Komandoms linkiu puikaus ir draugiško sezono ir daug gerų įspūdžių. Svarbiausia ne laimėti, o sudalyvauti, “ – šypsosi Valentinas.

 

Klaipėdos.info

 

(Visited 63 times, 1 visits today)
123456